top of page

Kaip atlikti identifikaciją

Kas yra klientų identifikavimas?

Klientų identifikavimas tai asmenų, kurie kreipiasi į finansų įstaigą siekdami sudaryti vartojimo kredito sutartį, tapatybės nustatymas. Asmens tapatybės nustatymas – viena iš priemonių, padedančių užkirsti kelią nusikaltimui, kad kitas asmuo negalėtų pasinaudoti Jūsų duomenimis ir sudaryti vartojimo kredito sutartį ne savo vardu. Klientų identifikavimas pagal galiojančius LR teisės aktus yra privalomas visoms finansų įstaigoms.

 

Ar asmens tapatybės nustatymas yra privalomas?

Asmens tapatybės nustatymas pagal atitinkamus Lietuvos Respublikos teisės aktus (pvz. Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymas) yra privalomas visoms finansų įstaigoms).

 

Ką man reikia turėti norint atlikti tapatybės patvirtinimą?

Tam kad atlikti identifikaciją nuotoliniu būdu jums reikės tik įrenginio su veikiančia kamera ir galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (paso, arba asmens tapatybės kortelės arba leidimo nuolat gyventi Lietuvoje)

 

Kaip atlikti identifikavimo procesą nuotoliniu būdu?

  • Užpildžius paraišką, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsta nuoroda identifikacijai atlikti.

  • Sekdami instrukcijas atlikite sekančius žingsnius: pasirinkite dokumento išdavimo šalį, pasirinkite savo asmens dokumento tipą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).

  • Nufotografuokite savo asmens dokumentą: pasą arba ID kortelę (kortelę arba leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje nufotografuokite iš abiejų pusių).

  • Nufotografuokite save.

  • Viską atlikus teisingai – sistema patikrins dokumentą bei atvaizdą ir – Jūsų tapatybė patvirtinta!

bottom of page