top of page

PortalPRO meistrų paslaugos išsimokėtinai

Už atliktus remonto darbus mokėkite dalimis!

Nepakankamas biudžetas priverčia atidėlioti remonto, būsto įrengimo ar statybų planus? Mano Kreditas padės įgyvendinti Jūsų poreikius, nuo šiol už meistrų atliktus darbus galite mokėti dalimis!

projektai-23941-85028621.jpg

Pasinaudoti pasiūlymu verta, nes:

• Kreditas nuo 150 iki 7 000 €; 
• Laikotarpis nuo 3 iki 36 mėn.; 
• Metinė fiksuota palūkanų norma tik 4,9 %; 
• Mėnesio administravimo mokestis – tik nuo 0,80 %.
• Netaikome sutarties sudarymo mokesčio; 
• Netaikome jokių papildomų mokesčių grąžinant pasiskolintą sumą ar jos dalį anksčiau laiko; 
• Sutartį pasirašysite elektroniniu parašu neišeidami iš namų. 

Skolinantis 300 €, kai sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma 4,9%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis 0%, mėnesio administravimo mokestis 2,40 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 24,29 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma 336,84 €. Mėnesio įmoka 28,07 €
 

Skolinantis kitokią nei 300 EUR sumą, arba pasirinkus kitokį nei 12 mėn. sutarties terminą ir atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą  –  nurodyti dydžiai gali skirtis. 

 

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra Bendrovės įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir mes su Jumis susisieksime, gausite tikslų asmeninį pasiūlymą! 

PortalPRO – tai platforma, vienijanti įvairių sričių patyrusius meistrus bei suteikianti galimybę lengvai ir patogiai užsisakyti jų paslaugas. Per PortalPRO darbus vykdo daugiau nei 700 savo srities specialistų nuo smukių remonto darbų iki statybų projekto: statybininkai, staliai, suvirintojai, apdailininkai, elektrikai, santechnikai bei kitų sričių specialistai, dirbantys didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei aplink juos.

Mūsų partneris PortalPRO

Saugu ir patikima

PortalPRO platformoje meistrą galite užsisakyti greičiau, patogiau, patikimiau:Jūsų užsakymui pasiūlymus teikia 100-tai platformos meistrų, todėl iškart gausite kelis pasiūlymus, iš kurių išsirinksite geriausią. PortalPRO bendradarbiauja tik su kvalifikuotais, skaidriai dirbančiais meistrais, kurie užtikrina, kad darbai bus atlikti kokybiškai. Mokėsite tik už atliktus darbus, jokių avansų ar pradingusių meistrų įpusėjus pradėtiems darbams. Patikėkite visus statybos ir remonto rūpesčius patikimiems PortalPRO platformos meistrams!

portalpro.png
bottom of page